პედაგოგები კათედრების მიხედვით:

ქართული ენისა და ლიტერატურის კათედრა:

ლეილა ქარსელაძე

ლეილა ქარსელაძე

ქართული ენის კათედრის ხელმძღვანელ თამარ მარგიანი

თამარ მარგიანი

ჟუჟუნა გელაშვილი

ჟუჟუნა გელაშვილი

შორენა შუბითიძე

შორენა შუბითიძე

ივეტა აბესაძე

ივეტა აბესაძე

ირინა მელიქიძე - დაწყებითი კლასის პედაგოგი

ირინა მელიქიძე – კათედრის ხელმძღვანელი

ხათუნა გიორგობიანი

ხათუნა გიორგობიანი

 

 

 

 

 

 

 

ink ganatlebis pedagogi

ქეთევან მჭედლიშვილი

ლალი ქობულაძე

ლალი ქობულაძე

თამილა კერელეიშვილი

თამილა კერელეიშვილი

 

 

 

 

 

 

 

მათემატიკისა და ინფორმაციული ტექნოლოგიების კათედრა:

კათედრის ხელმძღვანელი შორენა ტყებუჩვა (მათემატიკა)

შორენა ტყებუჩვა

ნანა რეხვიაშვილი (მათემატიკა)

ნანა რეხვიაშვილი

ქეთევან ჯანგირაშვილი (მათემატიკა)

ქეთევან ჯანგირაშვილი

აკაკი შეყელაძე - კათედრის ხელმძღვანელი

აკაკი შეყელაძე – კათედრის ხელმძღვანელი

ხათუნა გიორგობიანი

ხათუნა გიორგობიანი

ნინო ლათიბაშვილი - დაწყებითი კლასის პედაგოგი

ნინო ლათიბაშვილი

 

 

 

 

 

 

 

ჟუჟუნა გელაშვილი

ჟუჟუნა გელაშვილი

ლალი ქობულაძე

ლალი ქობულაძე

ელისაბედ რუხაძე

ელისაბედ რუხაძე

 

 

 

 

 

 

 

 

საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათა კათედრა:

ციალა ზაქარეიშვილი (ფიზიკა)

ციალა ზაქარეიშვილი

ნინო ხმალაძე (ბიოლოგია)

ნინო ხმალაძე – კათედრის ხელმძღვანელი

ბოლოთაევა სვეტლანა ( ქიმია-ბიოლოგია)

ბოლოთაევა სვეტლანა

ჟუჟუნა გელაშვილი

ჟუჟუნა გელაშვილი

ლალი ქობულაძე

ლალი ქობულაძე

ელისაბედ რუხაძე

ელისაბედ რუხაძე

 

 

 

 

 

 

 

თამილა კერელეიშვილი

თამილა კერელეიშვილი

ხათუნა გიორგობიანი

ხათუნა გიორგობიანი

ივეტა აბესაძე

ივეტა აბესაძე

 

 

 

 

 

 

 

საზოგადოებრივ მეცნიერებათა კათედრა:

ლიანა შარიქაძე (ისტორიისა და სამოქალაქო განათლების პედაგოგი)

ლიანა თვალავაძე

მანანა ჯუგაშვილი (ისტორია) საზოგადოებრივ მეცნიერებათა კათედრის ხელმძღვანელი

მანანა ჯუგაშვილი – კათედრის ხელმძღვანელი

მედეა მაჩაიძე ( გეოგრაფია)

მედეა მაჩაიძე

მადონა გოგლიძე (ხელოვნება)

მადონა გოგლიძე

აკაკი შეყელაძე

აკაკი შეყელაძე

 

 

 

 

 

 

 

 

უცხო ენების კათედრა:

ლია ქიტესაშვილი (ინგლისური)

ლია ქიტესაშვილი

მადონა ავეტისიანი (რუსული)

მადონა ავეტისიანი

ღვაჩლიანი ილონა (ინგლისური ენა)

ილონა ღვაჩლიანი

მაია წამებულიძე (ინგლისური) უცხი ენების კათედრის ხელმძღვანელი

მაია წამებულიძე

 

 

 

 

 

 

 

ხელოვნებისა და ესთეტიკური აღზრდის კათედრა:

ტატიანა გერასიმოვიჩი (სპორტი)

ტატიანა გერასიმოვიჩი (სპორტი)

ზაზა სამადაშვილი (სპორტი)

ზაზა სამადაშვილი (სპორტი)

კათედრის ხელმძღვანელი ნაირა კუტუბიძე (მუსიკა)

ნაირა კუტუბიძე

ნატალია კასრაძე (ხელოვნება)

ნატალია კასრაძე (ხელოვნება)

ალა დემეტრაშვილი (ხელოვნება)

ალა დემეტრაშვილი (ხელოვნება)

მადონა გოგლიძე (ხელოვნება)

მადონა გოგლიძე

 

 

 

 

 

 

 

თამილა კერელეიშვილი

თამილა კერელეიშვილი

ივეტა აბესაძე

ივეტა აბესაძე